Вітаємо! Оновлено тарифні плани для мешканців понад 70 населених пунктів по всій території покриття мережі!!

 

Анонсуємо нові прогресивні тарифи для наших улюблених користувачів! Відтепер отримуйте ще більше надшвидкісного та якісного інтернету від L4! ✨

Тенденції розвитку контенту ведуть до збільшення трафіку користувачів. Останнім часом набув значної популярності відео контент 4К якості, у рази зросли потреби геймерського сегменту, коли одна гра займає десятки гігабайт, дуже активно просувається доступ до якісного ОТТ телебачення із великою кількістю каналів в HD-якості.

Для забезпечення цих потреб ми розробили потужні тарифні плани без суттєвого підвищення іх вартості. Після глобальної модернізації мережа готова до великих об’ємів трафіку — наше обладнання, що розташоване у вас в домоволодіннях, здатне забезпечити швидкість до 1000 мбіт/с для кожного абонента.

Приєднуйтесь до відкритого тесту нових тарифів!

Старт 149 грн/місяць

Тариф для знайомства з мережею. Підходить для 1-2 користувачів.
В складі тарифу надається інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, без додаткових послуг.
Додаткові послуги надаються за окремою тарифікацією.

Базовий 199 грн/місяць

Тариф для невеликої сім’ї та нечастого користування.
В складі тарифу надається інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, тестовий пакет цифрового ТБ на 50 каналів, та пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).
Інші послуги надаються за окремою тарифікацією.

Комфортний 249 грн/місяць

Тариф для сім’ї. Забезпечить всі потреби родини — для навчання, роботи, перегляду відео та цифрового ТБ.
В складі тарифу інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, пакет цифрового телебачення на 180 каналів, та пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).

Все Включено 299 грн/місяць

Тариф для вибагливих — задовольнить всі потреби домашніх користувачів.
В складі тарифу доступ до інтернету на швидкості до 100 Мбіт/с, пакет цифрового телебачення на 220 каналів, реальна ІР-адреса, пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).

Та нова лінійка ГІГАБІТНИХ тарифів:

 

Гігабіт Легкий 249 грн/місяць

Підходить для випробовування можливостей мережі.
В складі тарифу надається інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, без додаткових послуг.
Додаткові послуги надаються за окремою тарифікацією.

Гігабіт Базовий 299 грн/місяць

В складі тарифу надається інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, тестовий пакет цифрового ТБ на 50 каналів, та пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).
Інші послуги надаються за окремою тарифікацією.

Гігабіт Комфорт 349 грн/місяць

Забезпечить всі потреби сучасної цифрової родини — для навчання, роботи, перегляду відео та цифрового ТБ.
В складі тарифу інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, пакет цифрового телебачення на 180 каналів, та пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).

Гігабіт Все включено! 399 грн/місяць

ТОП-пропозиція для тих, хто цінує свій час та комфорт — тариф задовольнить всі потреби домашніх користувачів на космічній швидкості!
В складі тарифу доступ до інтернету на швидкості до 1000 Мбіт/с, пакет цифрового телебачення на 220 каналів, реальна ІР-адреса та пакет сервісного обслуговування.

Зверніть увагу на вашу зону відповідальності — пропускна здатність WAN-порта вашого роутера має відповідати заявленій швидкості.

Але і про це ми також попіклувались за вас — відтепер ви можете оновити ваш старий роутер за програмою “Трейд-ін”: з незначною доплатою встановимо сучасний потужний гігабітний роутер. Детальніше за посиланням.

Знайдіть свій населений пункт за посиланням, або оберіть новий тарифний план в особистому кабінеті.