За плечима команди L4 велика кількість реалізованих проєктів по побудові магістральних ліній та каналів передачі даних, організації мережевої інфраструктури на об’єктах різного типу на етапі будівництва, забезпеченню віддаленого відеоспостереження.

За 1 день можемо  узгодити побудову каналів зв’язку, оскільки ми кросовані майже з усіма системними інтеграторами в дата-центрах.

Серед наших партнерів Datagroup, Wnet, Vodaphone, ІМК, та навіть МВС України. 

Співпрацюємо з забудовниками

Організовуємо впорядковану кабельну структуру на об’єкті будівництва, готову для експлуатації та подальшого обслуговування.

Маємо досвід співпраці з житловими комплексами, котеджними містечками та офісними центрами, де на етапі будівництва було організовано інфраструктуру доступу до мережі інтернет для кожного майбутнього користувача.

Всі роботи виконуємо в погоджений термін, та гарантуємо професійний підхід до організації та проведення робіт. 

Використовуємо обладнання операторського класу, а за працездатність мережі відповідає команда професійних інженерів та системних адміністраторів.

Якість сервісу підтверджено 15-ти річним досвідом  розвитку та підтримки працездатності мережі, та абонентською базою, яка лише зростає.

Формат співпраці L4 VS Громадські заклади

Практикуємо співпрацю з кафе, ресторанами та комплексами, де буває багато людей. Готові надати доступ до інтернету на безоплатній основі, але за умови закупівлі замовником обладнання для публічного користування послугою Wi-Fi та з розміщенням реклами L4.

Формат співпраці L4 VS Муніципальні установи

Ми розуміємо, що хоч на вулиці 21 століття, та інтернет доступний не на кожній локації. А тому хочемо змінити життя українців і допомогти швидше зазирнути у віртуальний світ всесвітньої мережі.

Тож ми готові забезпечити безкоштовним інтернетом сільські школи, бібліотеки, сільські ради, клуби та фельдшерські пункти, в населених пунктах, що розташовані в межах покриття мережі.