Підключення окремих будівель та споруд здійснюється за технологіями GPON або GEPON.

Підключення в багатоквартирному будинку здійснюється за технологією Fast Ethernet.

В багатоквартирних будинках в зоні покриття мережі підключаємо впродовж 1-3 робочих днів.

Підключення окремої будівлі (приватного будинку або комерційного об’єкту) здійснюється впродовж 14 робочих днів, якщо будівля розташована в зоні покриття мережі.

Підключення будівлі за межами покриття мережі може займати більше часу, тому терміни встановлюються індивідуально для кожного об’єкту.

При підключенні приватного будинку встановлюється абонентський термінал, який надається в тимчасове користування та обліковується на балансі провайдера. Використання абонентського термінала вже включено у вартість під’єднання.

Роутери та ТБ-приставки в оренду не надаються.

Можна, якщо ваш роутер підтримує технологію Ethernet.

ІР-адреса — це унікальний ідентифікатор користувача мережі. Кожному абоненту мережі надається окрема ІР-адреса.

ІР-адреса може бути локальна або реальна.

Локальна ІР-адреса дає можливість безперешкодно отримувати інформацію з інтернету, але при цьому ви втрачаєте можливість зовнішнього доступу до вашого комп’ютера з мережі (наприклад, комп’ютер з такою IP-адресою не може використовуватися як веб-сервер).

Реальна (зовнішня) ІР-адреса унікальна для всієї мережі Інтернет, та не може використовуватись двома користувачами одночасно. Дозволяє отримати доступ до обладнання з будь-якої точки глобальної мережі. Допоможе вирішити наступні завдання:

–  віддалений доступ до комп’ютеру, відеокамери та іншого обладнання

–  VPN-підключення (наприклад, VPN-підключення з дому до офісної мережі)

–  забезпечення зовнішнього доступу на сервер (Web-сервер або FTP-сервер)

–  використання клієнт-банку для доступу до банківських платіжних систем

–  авторизація на окремих онлайн-сервісах (наприклад, файлових сховищах)

Якщо вам потрібна реальна ІР-адреса, ви можете її замовити. Ми зафіксуємо її за вами, і надалі ваше обладнання отримуватиме фіксовану ІР-адресу. 

Підключення на гігабітний тарифний план можливе за дотримання умов:

  1. Наявність технічної можливості у вашому сегменті мережі (можна дізнатись у відділі технічної підтримки).
  2. Наявність гігабітного роутера або мережевого адаптера в комп’ютері, який зможе забезпечити використання всієї потужності отриманої швидкості.

Списання абонентської плати здійснюється відповідно до обраного вами тарифного плану, починаючи з моменту першої активації доступу до мережі один раз на 30 днів. Наприклад, послугу активовано 12 січня о 13:00, відповідно наступна активація послуги встановлюється на 11 лютого 13:00.

Активацією вважається списання коштів з вашого балансового рахунку відповідно до вартості встановленого тарифу. Якщо коштів на балансі недостатньо, то доступ до інтернету буде обмежено до моменту досягнення достатнього залишку на балансі.

Змінити тарифний план або підключити додаткові послуги ви можете самостійно, з використанням особистого кабінету (в меню «Підключити послугу»).

Окремі послуги, такі як зміна або замовлення зовнішньої ІР-адреси, можливо замовити лише за зверненням в технічну підтримку.

Якщо на певний період вам не потрібен інтернет,  радимо скористатись послугою призупинення, щоб заощадити кошти.

Призупинення допоможе вам заощадити на абонентській платі, коли ви їдете у відпустку або у відрядження. Призупинення можна встановити на термін від 14 днів. 

Починаючи з 90-го дня призупинення, вартість утримання в мережі коштуватиме 20 грн/місяць.

Якщо ви не встигли вчасно поповнити рахунок, а інтернет потрібен терміново, активуйте безкоштовний доступ в кредит.

Послугу можна підключити один раз на місяць, терміном на 72 години.

Підключайте доступ в кредит самостійно з особистого кабінету або з мобільного додатку.

Вартість послуг формується інтернет-провайдером, та враховує зовнішні фактори, такі як тарифи на електроенергію, вартість палива, оренда приміщень та опор, оренди каналів зв’язку, зміна навантаження на канали зв’язку та ін.

Відповідно до п.5.11 діючого Договору про надання послуги доступу до мережі Інтернет, провайдер може вносити зміни у вартість тарифних планів, за попереднім повідомленням абонентів не пізніше, ніж за 14 днів.

Якщо Вас не влаштовує вартість тарифного плану, Ви завжди можете перейти на тариф меншої вартості, або скористатись акціями, що допомагають економити.

Перевірте баланс. Інтернет не буде працювати, якщо у вас недостатньо коштів на  балансі, незалежно від суми заборгованості. Перевірити стан свого рахунку ви можете в особистому кабінеті, навіть якщо доступ заблокований.

Перезавантажте обладнання. Роутер і конвертуючий пристрій може дати збій в роботі. Деякі компоненти операційної системи комп’ютера так само можуть давати збої, що може привести до відключення інтернету. Перезавантаження цих пристроїв заново запустить їх роботу. Щоб перезавантажити обладнання вимкніть блок живлення конвертуючого пристрою / роутера від розетки та через 10 секунд увімкніть назад. Дочекайтесь повного завантаження конвертуючого пристрою / роутера (до 1 хвилини). В більшості випадків, проблема з відсутністю інтернету вирішується за допомогою перезавантаження обладнання.

Перевірте доступ на іншому пристрої, щоб впевнитись, що проблема існує само з доступом (часто буває, що проблема виникає з окремим пристроєм або з сайтом, до якого ви намагаєтесь підключитись).

Негайно зверніться в технічну підтримку та повідомте про проблему, щоб ми могли перевірити та допомогти відновити доступ якнайшвидше.

Швидкість знизилась, у чому причина?

На швидкість інтернету на вашому комп’ютері, смартфоні або телевізорі, впливає безліч факторів. Основне, на що радимо звернути увагу:

Пристрій. Різні пристрої мають різні потужності та обмеження по швидкості передачі даних. Наприклад, швидкість на комп’ютері завжди буде вищою, ніж швидкість на смартфоні.

Якщо на вашому смартфоні повільно завантажується контент, можливо для початку варто почистити пам’ять пристрою або кеш браузера.

Щоб зрозуміти, що проблема саме в пристрої — спробуйте перевірити швидкість на іншому пристрої та порівняти отримані результати.

Програми. Чим більше програм одночасно працює в інтернеті, тим повільніше працюватиме інтернет. Деякі шкідливі програми можуть працювати непомітно, в фоновому режимі.

Щоб виявити їх — скористайтесь диспетчером програм, або перезавантажте пристрій.

Середовище передачі даних. Передача даних по кабелю завжди працюватиме стабільніше, та надаватиме вищий показник швидкості, порівняно із Wi-Fi з’єднанням.

Якщо ви помітили, що швидкість по Wi-Fi занизька, спробуйте перевірити швидкість, підключившись по кабелю.

Завантаженість каналів зв’язку. В години-пік (найчастіше ввечері), навантаження на мережу зростає, коли всі користувачі повертаються додому та виходять в інтернет. Таке навантаження спричиняти коливання показників швидкості в окремі періоди доби для кожного окремого абонента.

Налаштувати роутер самостійно можна за 5 хвилин! Кожен роутер має окрему структуру інтерфейсу налаштувань та різноманітні версії програмного забезпечення, але загалом для налаштування будь-якого роутера потрібна однакова послідовність дій.

Підключіть роутер

Блок живлення роутера включіть в розетку.
Кабель провайдера підключіть в порт WAN (або Internet). Кабель до комп’ютера підключіть в будь-який з роз’ємів LAN.

internet

Виконайте вхід у веб-інтерфейс

internet

Для налаштування роутера, потрібно увійти в його систему. Запустіть інтернет-браузер та введіть в пошук локальну адресу роутера.

Локальна адреса роутера, логін та пароль для входу зазначені на корпусі роутера.

Встановіть тип підключення

В меню роутера оберіть налаштування мережі та встановити тип підключення: Динамічний IP (Dynamic IP/DHCP).

internet

Налаштуйте Wi-Fi

Оберіть в меню налаштування бездротового режиму. В полі SSID напишіть назву вашої домашньої Wi-Fi мережі. 

internet

В меню “Безпека” встановіть пароль для Wi-Fi, з використанням шифрування WPA-2 Personal.

Від 01.03.2020р. частина мережі бренду ULAN, що обслуговує Лисянський район та підпорядкована підприємству ТОВ «УЛАН ПЛЮС», увійшла до складу мережі L4, підпорядкованої підприємству ПП «ТРК «Міський телевізійний центр».

Відповідно, всі подальші роботи з обслуговування, оновлення та розвитку мережі в Лисянському районі здійснює інтернет-провайдер L4.