Навіть якщо у вас вже є інтернет від іншого провайдера, ми заведемо окрему резервну лінію, яка дасть можливість активувати доступ на кілька днів. Це рішення забезпечить безперебійний зв’язок, навіть коли у основного провайдера послуг тимчасово обмежено доступ.

1000 Мбіт/с

швидкість

9 грн/доба

тарифний план

Резерв 24/7

захищений від блекаутів

В тарифний план BackUP включено:

  • Резервування порту комутатора оператора зв’язку, до якого підключено абонента;
  • Повний безліміт на швидкості до 1000 Мбіт/с;
  • Технічна підтримка 24/7/365;

Абонент самостійно приймає рішення на який термін активувати собі послуги Інтернет, за принципом передоплати. У разі відсутності грошей на рахунку, подобова оплата за послуги Інтернет не стягуватиметься, а доступ до інтернету не надаватиметься.

Умови тарифу:
1. Для нових абонентів вартість під’єднання до мережі залежить від локації об’єкту під’єднання. 
2. Щомісячна абонентська плата за підтримку аварійної лінії становить 49 грн/місяць. У разі не сплати послуг абонентом протягом 9 (дев’яти) місяців дію договору буде завершено.
3. Добова абонентська плата становить 9 грн/на добу.
4. Перехід з поточного тарифу на тариф «BackUP!» коштує 29 грн. (для лояльних (діючих) абонентів, за умови підключення по технології GPON).
5. Обов’язковий аванс при під’єднанні тарифу «BackUP!» становить 299 грн. Кошти зараховуються на баланс абонента, та можуть бути використані на послуги мережі.
6. Сервіс та додаткові послуги надаються за окремою тарифікацією.
7. Тарифний план «BackUP!» не бере участі у програмі лояльності
L4 та в інших акціях мережі.
8. Якщо Ви поповнили рахунок авансом, а доступ в Інтернет вам не потрібен, ви можете призупинити надання послуг в особистому кабінеті на загальних підставах.
9. Перехід з тарифу «BackUP!» на будь-який інший тариф зі стандартної лінійки безкоштовний.

Заявка на підключення

    Додатково
    Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою персональних даних
    Мінімальна швидкість становить 50% від максимальної. В період найбільшого навантаження - не менше 30% від максимальної швидкості.