Терміново потрібен інтернет? Немає часу чекати? 

Маємо готове рішення!

Гарантоване підключення за 24 години!

Обов’язкові умови:

 1. Об’єкт підключення знаходиться в межах покриття мережі.
 2. Монтаж лінії здійснюється шляхом прокладання кабелю по лініях електропередач найкоротшим шляхом від точки підключення до найближчої точки кріплення на вашому будинку. Заведення кабелю в будинок здійснюється через отвір в стіні будинку або під підвіконням.
 3. Вартість підключення становитиме х*1,5 від стандартної вартості підключення відповідно до технічних умов.
  Наприклад, стандартна вартість підключення приватного будинку, що розташований за 70м від точки підключення, становить 999 грн. Вартість підключення на умовах акції «Гаряче підключення» для цього об’єкту становитиме 1499 грн.
 4. В процесі підключення фахівці здійснюють налаштування одного пристрою (без додаткового обладнання).
 5. Розрахунок терміну виконання підключення починається від моменту погодження умов підключення з клієнтом в телефонній розмові та створення заявки на підключення.
 6. За умови відсутності клієнта за адресою підключення, або неможливості прийняти дзвінок від інженера, заявка змінює статус з термінової на звичайну, та виконується в порядку черги.
 7. Підключення здійснюється за умови наявності технічної можливості.
 8. В разі ускладнених технічних умов на об’єкті підключення, обумовлених суттєвою протяжністю лінії понад 100м та/або складністю монтажних робіт, пов’язаних з перешкодами на шляху прокладення лінії (дерева, автомобільні дороги, сегменти без опор, тощо), термін виконання робіт може бути продовжено. В такому разі умови пропозиції зберігаються, оскільки підключення виконується позачергово, відповідно до умов акції, а орієнтовні терміни виконання робіт узгоджуються із замовником на початку виконання робіт.

Заявка на підключення

  Додатково
  Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою персональних даних
  Мінімальна швидкість становить 50% від максимальної. В період найбільшого навантаження - не менше 30% від максимальної швидкості.