Терміново потрібен інтернет? Немає часу чекати? 

Маємо готове рішення!

Гарантоване підключення за 24 години!

Обов’язкові умови:

 1. Об’єкт підключення знаходиться в межах покриття мережі.
 2. Монтаж лінії здійснюється шляхом прокладання кабелю по лініях електропередач найкоротшим шляхом від точки підключення до найближчої точки кріплення на вашому будинку. Заведення кабелю в будинок здійснюється через отвір в стіні будинку або під підвіконням.
 3. Вартість підключення становитиме х2 від базової вартості підключення в обраному населеному пункті. Інші акційні пропозиції та знижки до вартості підключення не застосовуються.
 4. В процесі підключення фахівці здійснюють налаштування одного пристрою (без додаткового обладнання).
 5. Розрахунок терміну виконання підключення починається від моменту погодження умов підключення з клієнтом в телефонній розмові та створення заявки на підключення.
 6. За умови відсутності клієнта за адресою підключення, або неможливості прийняти дзвінок від інженера, заявка змінює статус з термінової на звичайну, та виконується в порядку черги.
 7. Підключення здійснюється за умови наявності технічної можливості.
 8. В разі ускладнених технічних умов на об’єкті підключення, обумовлених суттєвою протяжністю лінії понад 100м та/або складністю монтажних робіт, пов’язаних з перешкодами на шляху прокладення лінії (дерева, автомобільні дороги, сегменти без опор, тощо), термін виконання робіт може бути продовжено. В такому разі умови пропозиції зберігаються, оскільки підключення виконується позачергово, відповідно до умов акції, а орієнтовні терміни виконання робіт узгоджуються із замовником на початку виконання робіт.

Заявка на підключення

  Додатково
  Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою персональних даних
  Мінімальна швидкість становить 50% від максимальної. В період найбільшого навантаження - не менше 30% від максимальної швидкості.