Оновлюйте своє домашнє підключення на сучасний, надійний та швидкісний інтернет!

Переключення від мережі іншого провайдера здійснимо за 72 години від реєстрації запиту.

Обов’язкові умови:

 1. Об’єкт підключення розташований на відстані не більше 100м від точки підключення.
 2. Вартість підключення становить 1 грн, за умови використання/демонтажу наявного у абонента обладнання та кабелю/антени, які абонент передає інженерам мережі. Демонтоване обладнання є оплатою вартості підключення.
 3. При підключенні абонент поповнює свій балансовий рахунок на суму, що еквівалентна 3-м абонентським платам, відповідно до обраного тарифного плану.
 4. Монтаж кабелю здійснюється шляхом прокладання кабелю по лініях електропередач найкоротшим шляхом від точки підключення до найближчої точки кріплення на вашому будинку. Заведення кабелю в будинок здійснюється через отвір в стіні будинку або під підвіконням.
 5. Розрахунок терміну виконання підключення починається від моменту погодження умов підключення з абонентом в телефонній розмові, та оформлення заявки на підключення.
 6. За умови відсутності клієнта за адресою підключення, або неможливості прийняти дзвінок від інженера, заявка змінює статус від термінової на звичайну, та виконується в порядку черги.
 7. Підключення здійснюється лише в разі наявності технічної можливості.
 8. В разі ускладнених технічних умов на об’єкті підключення, обумовлених протяжністю лінії понад 100м та/або складністю монтажних робіт, пов’язаних з перешкодами на шляху прокладення лінії (дерева, автомобільні дороги, сегменти без опор, тощо), термін виконання робіт може бути продовжений. В такому разі умови пропозиції зберігаються, оскільки підключення виконується позачергово, а орієнтовні терміни виконання робіт узгоджуються із замовником на початку виконання робіт.

Заявка на підключення

  Додатково
  Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою персональних даних
  Мінімальна швидкість становить 50% від максимальної. В період найбільшого навантаження - не менше 30% від максимальної швидкості.