Мешканцям багатоквартирних будинків по всій території покриття мережі!

Відтепер приєднатись до відкритого тесту гігабітних тарифів мають змогу мешканці багатоквартирних будинків! Отримуйте ще більше надшвидкісного та якісного інтернету від L4! ✨

Тенденції розвитку контенту ведуть до збільшення трафіку користувачів. Останнім часом набув значної популярності відео контент 4К якості, у рази зросли потреби геймерського сегменту, коли одна гра займає десятки гігабайт, дуже активно просувається доступ до якісного ОТТ телебачення із великою кількістю каналів в HD-якості.

Для забезпечення цих потреб ми розробили потужні тарифні плани без суттєвого підвищення іх вартості. Після глобальної модернізації мережа готова до великих об’ємів трафіку — наше обладнання, що розташоване у вас в домоволодіннях, здатне забезпечити швидкість до 1000 мбіт/с для кожного абонента.

Приєднуйтесь до відкритого тесту нових тарифів!

Еко 139 грн/місяць
Тариф для знайомства з мережею. Підходить для 1-2 користувачів. В складі тарифу надається інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, без додаткових послуг. Додаткові послуги надаються за окремою тарифікацією.

Легкий 179 грн/місяць
Тариф для невеликої сім’ї та нечастого користування. В складі тарифу надається інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, пакет цифрового ТБ на 180 каналів, та пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт). Інші послуги надаються за окремою тарифікацією.

Оптимальний 229 грн/місяць
Тариф для сім’ї. Забезпечить всі потреби родини — для навчання, роботи, перегляду відео та цифрового ТБ. В складі тарифу інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, пакет цифрового телебачення на 220 каналів, та пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).

Та лінійка ГІГАБІТНИХ тарифів:

Гігабіт ЕКО 249 грн/місяць
Підходить для випробовування можливостей мережі.
В складі тарифу надається інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, без додаткових послуг.
Додаткові послуги надаються за окремою тарифікацією.

Гігабіт ЛЕГКИЙ 299 грн/місяць
В складі тарифу надається інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, тестовий пакет цифрового ТБ на 50 каналів, та пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).
Інші послуги надаються за окремою тарифікацією.

Гігабіт ОПТИМАЛЬНИЙ 349 грн/місяць
Забезпечить всі потреби сучасної цифрової родини — для навчання, роботи, перегляду відео та цифрового ТБ.
В складі тарифу інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, пакет цифрового телебачення на 180 каналів, та пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).

Зверніть увагу на вашу зону відповідальності — пропускна здатність WAN-порта вашого роутера має відповідати заявленій швидкості. Але і про це ми також попіклувались за вас — відтепер ви можете оновити ваш старий роутер за програмою “Трейд-ін”: з незначною доплатою встановимо сучасний потужний гігабітний роутер. Детальніше за посиланням.

Переглянути наповнення та вартість тарифів можна за посиланням.

Замовити новий тариф ви можете в особистому кабінеті, в мобільному додатку, або звернутись в технічну підтримку.