Мешканцям м. Васильків, м. Корсунь-Шевченківський, м. Городище, смт Рокитне та смт Лисянка.

Вітаємо! Тарифну лінійку оновлено!

Анонсуємо нові прогресивні тарифи для наших улюблених користувачів! Відтепер отримуйте ще більше надшвидкісного та якісного інтернету від L4! ✨

Тенденції розвитку контенту ведуть до збільшення трафіку користувачів. Останнім часом набув значної популярності відео контент 4К якості, у рази зросли потреби геймерського сегменту, коли одна гра займає десятки гігабайт, дуже активно просувається доступ до якісного ОТТ телебачення із великою кількістю каналів в HD-якості.

Для забезпечення цих потреб ми розробили потужні тарифні плани без суттєвого підвищення іх вартості. Після глобальної модернізації мережа готова до великих об’ємів трафіку — наше обладнання, що розташоване у вас в домоволодіннях, здатне забезпечити швидкість до 1000 мбіт/с для кожного абонента.

Приєднуйтесь до відкритого тесту нових тарифів!

Старт 149 грн/місяць

Тариф для знайомства з мережею. Підходить для 1-2 користувачів.
В складі тарифу надається інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, без додаткових послуг.
Додаткові послуги надаються за окремою тарифікацією.

Базовий 199 грн/місяць

Тариф для невеликої сім’ї та нечастого користування.
В складі тарифу надається інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, тестовий пакет цифрового ТБ на 50 каналів, та пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).
Інші послуги надаються за окремою тарифікацією.

Комфортний 249 грн/місяць

Тариф для сім’ї. Забезпечить всі потреби родини — для навчання, роботи, перегляду відео та цифрового ТБ.
В складі тарифу інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, пакет цифрового телебачення на 180 каналів, та пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).

Все Включено 299 грн/місяць

Тариф для вибагливих — задовольнить всі потреби домашніх користувачів.
В складі тарифу доступ до інтернету на швидкості до 100 Мбіт/с, пакет цифрового телебачення на 220 каналів, реальна ІР-адреса, пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).

Та нова проривна лінійка ГІГАБІТНИХ тарифів:

 

Гігабіт Легкий 249 грн/місяць

Підходить для випробовування можливостей мережі.
В складі тарифу надається інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, без додаткових послуг.
Додаткові послуги надаються за окремою тарифікацією.

Гігабіт Базовий 299 грн/місяць

В складі тарифу надається інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, тестовий пакет цифрового ТБ на 50 каналів, та пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).
Інші послуги надаються за окремою тарифікацією.

Гігабіт Комфорт 349 грн/місяць

Забезпечить всі потреби сучасної цифрової родини — для навчання, роботи, перегляду відео та цифрового ТБ.
В складі тарифу інтернет на швидкості до 1000 Мбіт/с, пакет цифрового телебачення на 180 каналів, та пакет сервісного обслуговування (виклик майстра, налаштування обладнання, дрібний ремонт).

Гігабіт Все включено! 399 грн/місяць

ТОП-пропозиція для тих, хто цінує свій час та комфорт — тариф задовольнить всі потреби домашніх користувачів на космічній швидкості!
В складі тарифу доступ до інтернету на швидкості до 1000 Мбіт/с, пакет цифрового телебачення на 220 каналів, реальна ІР-адреса та пакет сервісного обслуговування.

Зверніть увагу на вашу зону відповідальності — пропускна здатність WAN-порта вашого роутера має відповідати заявленій швидкості. Але і про це ми також попіклувались за вас — відтепер ви можете оновити ваш старий роутер за програмою “Трейд-ін”: з незначною доплатою встановимо сучасний потужний гігабітний роутер. Детальніше за посиланням.

Переглянути наповнення та вартість тарифів можна на сайті:

м. Васильків
м. Корсунь-Шевченківський
м. Городище
смт Рокитне
смт Лисянка

Замовити новий тариф ви можете в особистому кабінеті, в мобільному додатку, або звернутись в технічну підтримку.