Стандартні тарифні плани в с. Рославичі

Вартість тарифних планів формується з урахуванням вартості пакетів цифрового телебачення, тому у випадку зміни вартості пакетів цифрового телебачення постачальником, вартість комбінованих тарифних планів може бути змінена.

Гігабітний інтернет в с. Рославичі

Ще більше надшвидкісного та якісного інтернету від L4! ✨

Тенденції розвитку контенту ведуть до збільшення трафіку користувачів. Останнім часом набув значної популярності відео контент 4К якості, у рази зросли потреби геймерського сегменту, коли одна гра займає десятки гігабайт, дуже активно просувається доступ до якісного ОТТ телебачення із великою кількістю каналів в HD-якості.

Для забезпечення цих потреб ми розробили потужні тарифні плани без суттєвого підвищення іх вартості. Після глобальної модернізації мережа готова до великих об’ємів трафіку — наше обладнання, що розташоване у вас в домоволодіннях, здатне забезпечити швидкість до 1000 мбіт/с для кожного абонента.

Приєднуйтесь до відкритого тесту нових тарифів!

Зверніть увагу на вашу зону відповідальності — пропускна здатність WAN-порта вашого роутера має відповідати заявленій швидкості. Але і про це ми також попіклувались за вас — відтепер ви можете оновити ваш старий роутер за програмою “Трейд-ін”: з незначною доплатою встановимо сучасний потужний гігабітний роутер. Детальніше за посиланням.

Цифрове телебачення в с. Рославичі

Цифрове телебачення від TRINITY.TV — це доступ до 260+ телеканалів, серед яких національні, преміальні, регіональні, фільмові, новинні, спортивні, пізнавальні та інші. Якість трансляції значно вище, ніж на кабельному чи супутниковому ТБ: улюблені програми та фільми в HD, Full HD та 4K.

Один тариф можна активувати одразу на 4 пристроях: телевізорі, смартфоні, планшеті, комп’ютері або навіть на телевізорі старшого покоління за допомогою ТБ-приставки. За потреби на свій тариф ви зможете підключити сервіс батькам, дитині, другу або будь-якій близькій людині.

Перелік каналів в пакетах періодично оновлюється. Актуальний перелік каналів наведений на сайті постачальника.