Повідомляємо про початок робіт з модернізації мережі в сегменті Васильківського, Обухівського та Києво-Святошинського районів.

Роботи з модернізації не вплинуть на доступ до мережі Інтернет та сервісу цифрового телебачення. По завершенні робіт кожен абонент отримає sms-сповіщення про оновлення за номером телефону, зазначеним при реєстрації в мережі.

По завершенні модернізації відбудуться наступні зміни в наданні послуг:

1. Тарифікація. Щомісячна плата за послуги буде зніматись з балансу абонента через 30 днів після активації послуги. Датою активації послуги вважається дата зарахування платежу на баланс. Наприклад, абонент поповнив рахунок 15.03.2021р., послугу активовано на 30 днів — до 14.04.2021р. Відповідно, наступний платіж потрібно буде внести до 14.04.2021р. Такий спосіб тарифікації дає можливість налаштувати період оплати так, як буде зручніше абоненту.

2. Особистий кабінет. Вхід в кабінет тепер здійснюється за посиланням http://home.l4.ua/. Отримати логін та пароль Ви можете у відділі технічної підтримки. Функції, доступні в особистому кабінеті:
– миттєве поповнення рахунку
– самостійне підключення/відключення додаткових послуг: телебачення, зовнішня IP-адреса, призупинення.
– миттєва активація доступу в кредит на 3 дні
– зміна паролю
– повідомлення в технічну підтримку

3. Мобільний додаток! Всі функції особистого кабінету в мобільному додатку для смартфонів на iOS та Android.

5. Поповнення рахунку. Зміняться окремі способи поповнення:

– в терміналах самообслуговування IBOX, EasyPay, City24 відтепер обирайте кнопку  L4.UA

– скретч-карти поповнення найближчим часом будуть вилучені з обігу.

Найшвидшим та найбільш надійним способом поповнення залишаєтесь поповнення через особистий кабінет (або мобільний додаток) – просто, зручно, миттєво.

6. Система контролю мережевого трафіку. Забезпечує підвищений рівень безпеки доступу до мережі та зменшує навантаження на канали зв’язку. Відтепер інтернет-трафік до кожного абонента проходить окремими маршрутами. Як наслідок, серфінг стане більш комфортним для кінцевого користувача.

7. Тип підключення. Поступово буде переведено на «Динамічний IP» – необхідні налаштування Ваш роутер отримуватиме автоматично.