Команда інтернет-провайдера L4 завжди працює на користь абонентів, забезпечуючи надійний та безперервний доступ до мережі Інтернет.

Однією з найважливіших складових цієї надійності є система резервування живлення, яка базується на комплексній роботі сучасних систем автономного енергозабезпечення.

Забезпечення безперервної роботи мережі

Спеціально спроектована та інтегрована мережа енергозабезпечення

Майже весь 2023й рік ми інвестували в сучасні системи резервної генерації та збереження електроенергії для ключових вузлів зв’язку, модернізували мережу та способи доставки контенту до кінцевого користувача.

Генератори: запасне джерело енергії

Встановлено понад 10 автоматичних генераторних систем, що забезпечують безеперервне живлення для ключових вузлів зв’язку мережі. Якщо стандартне електропостачання відключається, генератори запускаються автоматично, гарантуючи доступ до Інтернету для наших абонентів. 

Це означає, що навіть якщо генератор не впорався, ви будете з Інтернетом! Тому що ми маємо багаторівневу систему резерву.

Акумулятори: постійно на варті

Ми обладнали мережу гібридними інверторними системами із сучасними LiFePO4 акумуляторами, що дає змогу поновити повний заряд в 10 разів швидше, ніж попередні версії. Акумулятори мають значно більшу кількість циклів заряду. В свою чергу, вся система виведена у моніторинг, що дає змогу спрогнозувати час заміни акумуляторів та виїзд чергової бригади інженерів. Кожен екіпаж інженерів, в свою чергу, також оснащено генератором для оперативного дозаряду віддалених систем під час тривалої відсутності електропостачання та неможливості дистанційного «дозаряду». Це значно зменшує час переривання зʼєднання із мережею Інтернет в найгіршому з варіантів.

Стабільність та надійність

Ми розуміємо, наскільки важливий для вас безперебійний доступ до Інтернету, і робимо все можливе, щоб гарантувати стабільність та надійність наших послуг.

Оптоволокно
в квартиру

Сучасна гігабітна технологія GPON

Весь багатоквартирний сегмент мережі ми відбудували за сучасною гігабітною технологією GPON, та прийняли рішення про фінансову дотацію фізичного переходу існуючих абонентів на нову технологію, що забезпечило можливість кожному абоненту безкоштовно приєднатися до мережі за технологією «Оптоволокно в квартиру».

Ми створили умови для швидкого переключення кожного абонента без додаткових витрат часу та коштів, щоб ви мали змогу залишатись онлайн в можливі періоди перебоїв світла.

Наша мета — забезпечити вас швидким, надійним та доступним інтернетом. Ми розуміємо, що інтернет — це не просто засіб зв’язку, але й ключ до невичерпних можливостей, освіти, розваг та розвитку. Тому ми прагнемо зробити ваше інтернет-підключення максимально комфортним та зручним.

Дозвольте собі швидкість, стабільність та якість інтернет-підключення, які забезпечує L4!

Замовити під'єднання

    Додатково
    Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою персональних даних