Перші абоненти в Буді-Горобіївській вже випробовують всі потужності надшвидкісного доступу до мережі Інтернет, а ми продовжуємо працювати над підключеннями.

Якщо ви мешкаєте в селі Буда-Горобіївська, та ще не залишили заявку на підключення — телефонуйте нам, адже зараз діє неймовірно приваблива акційна пропозиція!

Підключаємо по технології PON,  монтаж кабелю здійснюємо методом підвісу на опори ліній електропередач. Кабель змонтуємо найкоротшим шляхом від точки підключення до найближчої точки кріплення на вашому будинку. Кінцева вартість підключення може бути збільшена, якщо відстань від вашого будинку до найближчої точки підключення перевищує 100 м.

Чекаємо на Вас в мережі L4!

Акція на підключення інтернету в будинок в селі Буда-Горобіївська

Підключіть приватний будинок всього за 499 грн, та отримайте необмежений доступ до інтернету на пів року за зниженим тарифом!

В складі тарифу безлімітний інтернет на швидкості до 100 Мбіт/с, 180 каналів цифрового телебачення на 4 ваші пристрої, реальна IP-адреса, сервісне обслуговування та знижка на додаткові послуги.

Тарифні плани на інтернет в с. Горобіївка

Гігабітний інтернет в с. Горобіївка

Відтепер отримуйте ще більше надшвидкісного та якісного інтернету від L4! ✨

Тенденції розвитку контенту ведуть до збільшення трафіку користувачів. Останнім часом набув значної популярності відео контент 4К якості, у рази зросли потреби геймерського сегменту, коли одна гра займає десятки гігабайт, дуже активно просувається доступ до якісного ОТТ телебачення із великою кількістю каналів в HD-якості.

Для забезпечення цих потреб ми розробили потужні тарифні плани без суттєвого підвищення іх вартості. Після глобальної модернізації мережа готова до великих об’ємів трафіку — наше обладнання, що розташоване у вас в домоволодіннях, здатне забезпечити швидкість до 1000 мбіт/с для кожного абонента. Приєднуйтесь до відкритого тесту нових тарифів!

Зверніть увагу на вашу зону відповідальності — пропускна здатність WAN-порта вашого роутера має відповідати заявленій швидкості. Але і про це ми також попіклувались за вас — відтепер ви можете оновити ваш старий роутер за програмою “Трейд-ін”: з незначною доплатою встановимо сучасний потужний гігабітний роутер. Детальніше за посиланням.

Цифрове телебачення

Цифрове телебачення від TRINITY.TV — це доступ до 260+ телеканалів, серед яких національні, преміальні, регіональні, фільмові, новинні, спортивні, пізнавальні та інші. Якість трансляції значно вище, ніж на кабельному чи супутниковому ТБ: улюблені програми та фільми в HD, Full HD та 4K.

Один тариф можна активувати одразу на 4 пристроях: телевізорі, смартфоні, планшеті, комп’ютері або навіть на телевізорі старшого покоління за допомогою ТБ-приставки. За потреби на свій тариф ви зможете підключити сервіс батькам, дитині, другу або будь-якій близькій людині.

Перелік каналів в пакетах періодично оновлюється. Актуальний перелік каналів наведений на сайті постачальника.