Інтернет без обмежень!

Підключення всього за 499 грн, та необмежений доступ до інтернету на швидкості 100 Мбіт/с півроку за зниженим тарифом – всього 99 грн/місяць!

В складі тарифу:

  • 180 каналів цифрового телебачення на 4 ваші пристрої
  • доступна оренда реальної IP-адреси
  • сервісне обслуговування та знижка на додаткові послуги.

Підключаємо по технології PON,  монтаж кабелю здійснюємо методом підвісу на опори ліній електропередач.

Змонтуємо найкоротшим шляхом від точки підключення до найближчої точки кріплення на вашому будинку.

Кінцева вартість підключення може бути збільшена, якщо відстань від вашого будинку до найближчої точки підключення перевищує 100 м.

Умови акції:

1. Вартість підключення приватного будинку становить 499 грн за умови, що будинок розташований на відстані до 100м від найближчої точки підключення. Якщо відстань більша, здійснюється перерахунок вартості підключення залежно від відстані.

2. Підключення здійснюється на акційний тарифний план «Приватний ХІТ» 100 Мбіт/с за 99 грн на місяць. Термін дії акційного тарифного плану становить 6 місяців.

3. Через 6 місяців користування буде здійснено автоматичний перехід на тарифний план 100 Мбіт/с на стандартних умовах, що діятимуть на момент переходу. Умови тарифних планів наведені на сайті компанії.

4. Для абонентів, що взяли участь в акції, перехід на тарифний план нижчої вартості можливий не раніше, ніж через 18 місяців з дня підключення. 

5. В період дії акційного періоду (перші 6 місяців), абонент не зможе взяти участь в інших акціях компанії.

6. Тарифний план «Приватний ХІТ» доступний за умови, що будинок раніше не був підключений до мережі.

7. Діючі абоненти мережі не зможуть перейти на тарифний план «Приватний ХІТ» з поточного тарифного плану.

8. В складі акції надається пакет цифрового ТБ «Мінімальний» 180 каналів, що діє 6 місяців. Через 6 місяців користування буде здійснено автоматичний перехід на пакет цифрового ТБ «Промо» 50 каналів. Відновлення пакету цифрового ТБ можливе на загальних умовах тарифікації.

Термін дії акційної пропозиції продовжено до 31.12.2021г.

Мінімальна швидкість становить 50% від максимальної. В період найбільшого навантаження - не менше 30% від максимальної швидкості.