Підключайте інтернет в приватний будинок всього за 599 грн., та користуйтесь на космічній швидкості до 1000 Мбіт/с всього за 149 грн/місяць!

Термін дії пропозиції обмежено до 31.03.2023р.

Умови акції:

 1. Заявку на підключення важливо подати до 31.03.2023р. Підключення може бути виконане пізніше, за умови наявності зафіксованої заявки в зазначений термін.
 2. Об’єкт підключення має бути розташований на відстані не більше 100 м від точки підключення. В разі збільшення протяжності лінії, здійснюється перерахунок вартості підключення в розрахунку 200 грн за 50 м.
 3. Підключення здійснюється на акційний тарифний план «ГігаХІТ» 1000 Мбіт/с за 149 грн на місяць, який діє 6 періодів з моменту підключення, де 1 період становить 30 календарних днів.
 4. Від 7-го періоду користування послугами здійснюється автоматичний перехід на тарифний план «Гігастер» 1000 Мбіт/с за 369 грн/місяць. За запитом абонента тарифний план може бути змінений в межах тарифної лінійки, за винятком тарифних планів «Міні» та «Гігалайт».
 5. Наступна зміна тарифного плану за запитом абонента можлива не раніше, ніж через 12 періодів користування наступним тарифним планом, після вичерпання акційного терміну. Акційний термін становить перші 6 періодів користування послугою.
 6. В період використання акційного тарифного плану, абонент не зможе скористатись акціями «Програма лояльності», «Запроси друга», «2 місяці в подарунок».
 7. Тарифний план «ГігаХІТ» доступний за умови, що об’єкт раніше не був підключений до мережі L4.
 8. Перехід на тарифний план «ГігаХІТ» з іншого тарифного плану неможливий.
 9. Перехід від іншого провайдера здійснюється на загальних умовах акції.

Заявка на підключення

  Додатково
  Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою персональних даних
  Мінімальна швидкість становить 50% від максимальної. В період найбільшого навантаження - не менше 30% від максимальної швидкості.