Отримайте швидкісний та надійний інтернет за сучасною технологією «Оптоволокно в квартиру» від інтернет-провайдера L4 зі стабільною швидкістю передачі даних 24/7 та професійним обслуговуванням абонентів!

1 грн

Підключення квартири

1000 Мбіт/с

Швидкість 

180 каналів

цифрового телебачення

99 грн/місяць

ціна тарифного плану

Умови акції:

 1. Заявку на підключення важливо подати до 31.12.2023р. Підключення може бути виконане пізніше, за умови наявності зафіксованої заявки в зазначений термін.
 2. Підключення Інтернету за технологією «Оптоволокно в квартиру» здійснюється за ціною 1 грн.
 3. Підключення здійснюється на акційний тарифний план Екстра ХІТ 1000 за ціною 99 грн/міс, що діє 6 періодів з моменту підключення (1 період становить 30 календарних днів). Швидкість доступу до мережі становить до 1000 Мбіт/с.
 4. Відповідно до обраної швидкості, з 7-го періоду користування послугами здійснюється автоматичний перехід тарифний план Екстра 1000 за ціною 299 грн/місяць.
 5. Від 7-го періоду користування послугами за запитом абонента тарифний план може бути змінений  в бік збільшення швидкості та/або кількості додаткових послуг.
 6. Зміна тарифного плану в бік зменшення швидкості та/або кількості додаткових послуг можлива не раніше, ніж через 12 періодів користування поточним тарифним планом (1 період становить 30 календарних днів).
 7. Акційні умови діють лише для нових абонентів мережі.
 8. Акційні умови не можуть перетинатись з іншими акціями.

Заявка на підключення

  Додатково
  Натискаючи на кнопку, Ви погоджуєтесь з обробкою персональних даних
  Мінімальна швидкість становить 50% від максимальної. В період найбільшого навантаження - не менше 30% від максимальної швидкості.