У важкі часи ми маємо бути сильними та зваженими, і що найважливіше раціональними.

Багато речей змінює свою цінність, і якщо тиждень тому банальні речі можна було знайти без проблем, то зараз літр палива іноді дорожче по цінності ніж будь які гроші.

У зв’язку обставинами пов’язаними з агресією РФ, та фактичної війни, нами було прийнято рішення призупинити дію акції.

Рішення було прийнято як наслідок наступних причин:

Зниження вартості підключення на умовах акції можливе лише за умови, що абонент користуватиметься послугою принаймні 12 місяців. За цих умов таке підключення буде економічно обґрунтованим, на що і було розрахована ця акція.

Зараз же ми отримуємо запити на підключення на короткотривалий період (від сили кілька місяців). Ми займаємось благодійністю в багатьох соціальних сферах, але всебічної можливості підключати Інтернет в десятки, а то і сотні разів менше собівартості як одноразовій основі, так і щомісячній, ми не маємо змоги.

В період ведення бойових дій мережеве обладнання, паливо та розхідні матеріали мають підвищену цінність, ніж в мирний час.

Тож з метою збалансування вартості, цінності та ризиків виконання підключення, акцію «Комфортний перехід» призупинено, поки йде війна.

Не зайвим буде побажати сил та терпіння в цей не легкий час.

Мінімальна швидкість становить 50% від максимальної. В період найбільшого навантаження - не менше 30% від максимальної швидкості.